עיצוב חנויות

"Fashion fades, only style remains the same."  Coco Chanel

עיצוב פנים לחנויות הוא תחום הדורש הרבה ניסיון, הכשרה מתאימה והיכרות עם התחום על מנת להיות מעצב חנויות מוביל בתחומו, כאשר אנו מעצבים חנות יש להתייחס לפרמטרים שונים בהשוואה לעיצוב פנים של דירה, בית או משרד. בעבור עיצוב חנות בגדים, חנות חשמל, קוסמטיקה או כל סוג של עיצוב חנויות יש לבחור נכונה אמצעי תאורה לחנות, שילובי צבעים, אביזרי נוח ומתקני אחסון. אם בחרנו את העיצוב הנכון נוכל לראות זרימה טובה יותר של לקוחות אל החנות ותנועה נוחה וזורמת של הלקוחות בתוך החנות בגדים. מחקרים מגלים כי עיצוב חנויות מהווה פרמטר משמעותי בהצלחה העסקית של החנות, בעזרת העיצוב הנכון אפשר יהיה למכור יותר. עיצוב הוא שפה
באמצעותה אנו מעבירים מסרים גלויים ומסרים סמויים, עיצוב חנות בגדים או כל סוג אחר של חנות מבוצע

בצורה נכונה כאשר הוא מעביר מסרים של שיווק, מעלה את כמות המכירות, מקדם את המותג וגורם ללקוחות

להגיע אל האזורים הנכונים בחנות.

 

מהי המטרה העיקרית שלכם?

כבעלי חנויות אתם בוודאי מעוניינים למכור כמה שיותר תוך מתן ערך מוסף ללקוח, כאשר הרכישה מתבצעת
בצורה נעימה וגם מתגמלת יש סיכוי גדול יותר לחזרה עתידית של אותו לקוח אל החנות שלכם. אם תשאלו כל מעצב חנויות, כאשר מדובר על עיצוב חנות בגדים או כל סוג חנות אח, באמצעות עיצוב נכון אנחנו יכולים להעניק ללקוח תחושה נעימה יותר, סביבה נוחה לקנייה ותמריץ לקנות יותר וגם להמליץ לאחרים. הסוד לעיצוב פנים נכון לחנויות הוא היכולת של העיצוב לפנות ישירות אל תת המודע של הלקוח ואל החושים שלו. עיצוב חנויות נכון יוצר אווירה באמצעותה המסרים שלכם מועברים ללקוח בכמה רבדים.

 

מה אנחנו מציעים?

שירותי עיצוב חנויות בגדים, חשמל, תכשיטים, אוכל וסביבות מכירה בהתאמה אישית, בכל פרויקט מושקעים משאבים רבים של תכנון וחשיבה. המטרה העיקרית היא העברה ברורה של המסר שלכם בכמה רבדים תוך שימוש באלמנטים החדישים ביותר ושיפור אחוזי המכירות של החנות.

בילי גרנות היא אדריכלית, מעצבת פנים ומעצבת חנויות עם הכשרה מקצועית אקדמית של הפקולטה לעיצוב המוצר ואדריכלות פנים במכון הטכנולוגי ובאוניברסיטת תל אביב. המשרד הוקם בשנת 1990 ומאז אנו מספקים שירות באמה מקצועית גבוהה ללקוחות רבים במגזר הפרטי והעסקי.