עיצוב הבית ואדריכלות בתים פרטיים

"Fashion fades, only style remains the same."  Coco Chanel

אין זה משנה האם אתם מתגוררים בבית פרטי בקיבוץ או בבית פרטי בשכונת מגורים עירונית יוקרתית, את עיצוב הבית שלכם תבחרו בהתאם לאורח החיים שלכם, סגנון אישי וצרכים של שאר בני הבית. עיצוב הבית באופן מוצלח הוא כזה שיאפשר לכם להרגיש כמו בבית, תופתעו לגלות כי בעזרת עיצוב בתים מקצועי הבית יהפוך הרבה יותר מואר, מרווח, נוח ובעיקר ביתי ונעים.

 

מהו עיצוב הבית?

בתחום העיצוב לכל אחד יש העדפות משלו, תפקידו של מעצב הפנים הוא בהבנת הצרכים הגלויים והנסתרים
שלכם. על המעצב להבין מהן הציפיות שלכם ומהם הצרכים שלכם מחלל המגורים, העיצוב הנכון יאפשר לכם
לארח בנוחות בסלון, להרשים את האורחים עם אלמנטים של יוקרה, להתאים את הבית לילדים או חיות מחמד,
לייצור מתחם נוח לצפייה בסרטים ועוד. פרויקטים של אדריכלות בתים פרטיים מביאים עמם לרוב שילוב בין עיצוב המתחם החיצוני לבין עיצוב פנימי של הבית. אלו הם בתים עם חלונות גדולים וגינה, העיצוב הנכון יוצר שילוב מעניין בין הפנים לבין החוץ.

 

שילוב נכון בין צרכים, פינוק וסגנון

המטרה שלנו בכל פרויקט אדריכלות בתים פרטיים היא לבחור בסגנון עיצוב המבליט את היתרונות של המבנה, הופך את המתחם שימושי, מדגיש את הסגנון האישי שלכם ותורם לעלייה באיכות החיים בבית. עם עיצוב הבית באופן מקצועי תלמדו כמה פוטנציאל מסתתר בתוך הבית שלכם.

סטודיו העיצוב של ביל גרנות הוקם בשנת 1990 תוך הצגת הישגים מרשימים בתחום  העיצוב לבתים פרטיים, עיצוב חללים עסקיים, עיצוב אדריכלי. הסטודיו מצטיין במתן שירות אישי ללקוחות פרטיים ועסקיים תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים, חדשנות ועמידה בלוח הזמנים ובתקציב. הידע המקצועי יחד עם מיומנות והרבה אהבה לתחום העיצוב הם שמאפשרים לסטודיו להציג מגוון פרויקטים מוצלחים ברחבי הארץ ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.